Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Blacharz Lakiernik samochodowy na terenie Francji

Blacharz Lakiernik samochodowy na terenie FrancjiJobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Blacharz/ Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: Francja/Agen

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- praca w warsztacie

- naprawa blacharska pojazdów osobowych , wymiana uszkodzonych / montaż nowych elementów

- szpachlowanie, szlifowanie, oklejanie samochodów , malowanie i lakierowanie samochodów osobowych

- polerowanie karoserii

WYMAGANIA :

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy

OFERUJEMY :

- pracę tymczasową na terenie Francji

- stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- wymiar czasu pracy: 40 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy ( możliwość pacy w nadgodzinach )

- stawka godzinowa: 16, 00 euro/brutto

- koszt zakwaterowania opłaca firma

- możliwość długotrwałej współpracy

- możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym

- pomoc w organizacji wyjazdu

-opiekę koordynatora 7/7
Pensja:
Lokalizacja: Agen
Firma: Jobestservices
Oferta pracy Blacharz Lakiernik samochodowy na terenie Francji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

jobestservices | Czytano 276 razy | 17-12-2021