Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Blacharz, dekarz-norwegia-pilne! od zaraz!

Blacharz, dekarz-norwegia-pilne! od zaraz!Blacharz, Dekarz-Norwegia-PILNE! Od zaraz!

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

W związku z PILNYM projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowiska:
"Blacharz, Dekarz"
Ilość wakatów: 9
Miejsce pracy: Norwegia-Oslo, Kristiansand, Bergen, Stavanger
Nr ref.: Dekarz/Blacharz 11/2014

Obowiązki:

dekarz - montaż papy termozgrzewalnej lub folii PVC
blacharz - montaż blachy na rąbek lub blachodachówki i obróbki blacharskie
Od kandydatów pracodawca norweski oczekuje doświadczenia w w/w zawodzie.

Pracodawca oferuje:
- długoterminowe kontrakty,
- wynagrodzenie (171 NOK -190 NOK brutto/h ),
- pracę w stabilnej dużej firmie,
- umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach norweskich ,
- zagwarantowane mieszkanie (koszt mieszkania może być odciągany z pensji)
- pomoc urzędowo-administracyjną,

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego - warunek konieczny,
- certyfikat “hot- work" na tzw. prace gorące (mile widziane)
- kilkuletnie doświadczenie zawodowe w jednym z powyższych zawodów- montaż papy, foli PVC lub blachy,
- gotowość do wyjazdu zagranicznego,
- mile widziane doświadczenie w krajach skandynawskich,
- umiejętność pracy samodzielnej

Informacja:
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami!
W przypadku złożenia swojej aplikacji na projekty rekrutacyjne prowadzone wcześniej prosimy o przesyłanie aktualnego CV i informacji z przypomnieniem o swojej dostępności na nasz adres mailowy. W tytule wiadomości prosimy wpisać: nazwę stanowiska, z dopiskiem "przypomnienie"

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą norweskim.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Pensja:
Lokalizacja: Fredrikstad
Firma: ES-Perfekt
Oferta pracy Blacharz, dekarz-norwegia-pilne! od zaraz! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5204 razy | 21-10-2014