Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

BETONIATZ / #8364;13, 50 BRUTTO/H. + ADV / VIANEN

BETONIATZ / #8364;13, 50 BRUTTO/H. + ADV / VIANENBETONIATZ / #8364;13, 50 BRUTTO/H. + ADV / VIANEN
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
BETONIARZ
Miejsce pracy: Vianen
Czas trwania oferty: praca stała na dłuższy czas
Opis oferty i główne obowiązki:
W firmie produkującej prefabrykaty betonowe szukamy kandydatów do zacierania betonu. Do innych obowiązków należy róznież wkręcanie śrubek do form na prefabrykaty, pracę wykonuje się na polanach. Start pracy o godzinie 06:00 do 15:00.
Oferujemy:
Stawkę podstawową #8364;13, 50 brutto/h + 4, 73% ADV
Bezpłatny transport do pracy
Cotygodniowe wypłaty
Ubezpieczenie zdrowotne w cenie #8364;26, 29 tygodniowo
Zakwaterowanie firmowe w cenie #8364;85 tygodniowo
Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego
Wymagania:
Prawo jazdy mile widziane
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij swoje aktualne c.v. na work@abmiddennederland.nl z dopiskiem #8222;prefabrykaty-betoniarz#8221; lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu (030)229 22 52.
Zachęcamy do śledzenia nas na Facebook: AB Midden Nederland PL
O nas:
AB Midden Nederland jest agencją pośrednictwa pracy, która już ponad 50 lat zatrudnia pracowników tymczasowych. Oferujemy pracę w takich sektorach jak logistyka, produkcja, ogrodnictwo, oraz oferty dla specjalistów.
NIE CZEKAJ I JUŻ DZIŚ ZGŁOŚ SIĘ DO AB MIDDEN NEDERLAND!
Pensja:
Lokalizacja: Houten
Firma: ABMN
Oferta pracy BETONIATZ / #8364;13, 50 BRUTTO/H. + ADV / VIANEN może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

ABMN | Czytano 183 razy | 08-12-2021