Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Bardzo pilnie szukam pracy w Szwajcarii lub Irlandii

Bardzo pilnie szukam pracy w Szwajcarii lub IrlandiiBardzo pilnie szukam pracy w Szwajcarii lub Irlandii mam 32 lata znam język niemiecki mam doswiadczenie w rolnictwie , ogrodnictwie tel 0048 66 371 41 83 Tomek.
Pensja: do uzgodnienia
Lokalizacja: Poznan / Przezmierowo
Firma: brak
Kontakt
Oferta pracy Bardzo pilnie szukam pracy w Szwajcarii lub Irlandii może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1166 razy | 23-08-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.