Strona główna >> Irlandia >> Szukam pracy

Bardzo pilnie szukam pracy w Irlandi.

Bardzo pilnie szukam pracy w Irlandi.Bardzo pilnie szukam pracy w Irlandi mam 33 lata szukam pracy jako lakiernik samochodowy lub magazynier uprawnienia na wuzek widlowy wyrobiony mam numer podatkowy i safe pass lub produkcja, rolnictwo , ogrodnictwo Tomek moge szybko wyjechac.
Pensja: Do uzgodnienia
Lokalizacja: Poznan/Przezmierowo
Firma: Brak
Kontakt
Oferta pracy Bardzo pilnie szukam pracy w Irlandi. może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Irlandia >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1060 razy | 01-09-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.