Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Automatyk

AutomatykOTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Automatyk Opole
Nr ref.: JD/AUR/11/2017

Opis stanowiska pracy:
- bieżące naprawy elektryczne i mechaniczne linii produkcyjnej
- diagnostyka układów automatyki PLC
- nadzór i prowadzenie prewencyjnej obsługi technicznej linii produkcyjnej
- zamawianie części zamiennych
- modernizacja i usprawnienia linii produkcyjnych

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie techniczne
- znajomość elementów automatyki przemysłowej, PLC oraz zagadnień mechanicznych
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- znajomość obsługi komputera
- uprawnienia elektryczne - mile widziane
- zaangażowanie i dyspozycyjność
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- praca w firmie o unikatowej kulturze, nastawionej na rozwój pracowników
- rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
- atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów i premie
- praca od zaraz

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.
Pensja:
Lokalizacja: Opole
Firma: OTTO
Oferta pracy Automatyk może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

| Czytano 3746 razy | 21-11-2017