Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Au pair - Esbjerg

Au pair - Esbjerg Biuro Au pair Koncepcja istnieje od 1994 roku. Od ponad 10 lat zajmujemy się organizowaniem legalnych wyjazdów edukacyjnych w ramach Międzynarodowego Programu Au-Pair, którego uregulowania określa Międzynarodowa Konwencja Rady Europy z 1969 roku
Dla polskiej rodzinki mieszkającej w Danii poszukujemy kandydatek na
stanowisko:

AU PAIR
1G/DN
Miejsce pracy: Dania Esbjerg

Rozpoczęcie pracy: od maja/czerwca na okres 10-12mcy

Wymagania:
 Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub duńskiego
 Doświadczenie w opiece nad dziećmi
 Mile widziane prawo jazdy

Obowiązki: ( szczegóły opisane w liście rodziny )
Opieka nad 3 dzieci ( 8, 5 lat Maks, 6, 5 Wiki oraz roczna Zosia) prowadzanie do przedszkola/szkoły, wspólna zabawa, spacery
Pomoc w obowiązkach domowych

List rodziny poniżej :

Jesteśmy Polska rodzina, z okolic Wroclawia, od prawie 8 lat mieszkajaca w Danii, na poludniowym zachodzie Polwyspu Jutlandzkiego. Mama- Kasia, 34 lata, lekarz psychiatra. Lubie czytac ksiazki, podrozowac, ogladac seriale kryminalne. Sporo pracuje, lubie swoja prace. Tata- Piotr-34 lata, lekarz psychiatra. Lubi czytac, grac na komputerze. Rowniez sporo pracuje. Maksymilian ( Maks) 8, 5 lat, uczen 2 klasy. Gra na skrzypcach, po wakacjach zaczyna nauke gry na gitarze. Cwiczy takewondo. Lubi grac na komputerze, jezdzic na rowerze, skakac na trampolinie, plywac. Wiktoria ( Wiki) 6, 5 lat, uczennica zerowki. Chodzi na balet, po wakacjach zaczyna nauke gry na skrzypcach. Lubi zajecia kreatywne, ruchowe i zabawy z My little Pony;) Sofia ( Zosia) 1 rok. Chodzi do zlobka. Najbardziej lubi bawic sie z rodzenstwem lub biegac za psem/ kotem;)
Mieszkaja z nami rowniez Bushi ( kavalier kings charles spaniel), Mistique ( brytyjski krotkowlosy), Bomba i Marchewa ( kroliki), Rozowe Uszko ( swinka morska), dwa zolwie wodnoladowe o zmiennych imionach oraz rybki, krewetki i slimaki w akawrium.
Jestesmy otwarta, ciepla, acz dosc zapracowana rodzina. Au pair potrzebujemy z kilku powodow. Do pomocy w ogarnieciu wszystkiego "domowego" ( sprzatanie, prasowanie itp), do pomocy przy dzieciach ( ktore chodza do instytucji, wiec w sumie pomoc potrzebna glownie w razie chorob, ew popoludniami).
Gotujemy zwykle my, ale czasami au pair przygotowuje posilki dla dzieci ( glownie z polproduktow;)).
Ale rowniez dlatego, ze chcemy zeby dzieci mialy kontakt z jeszcze jedna polskojezyczna osoba:) Z doswiadczenia ( nasza nastepna au pair bedzie nasza 6 niania), au pair ma sporo wolnego czasu, na nauke jezyka, wlasne przyjemnosci itp.
Jestesmy tez dosc elastyczni, i zwykle jestesmy w stanie dopasowac sie do planow niani, tego samego oczekujemy od niej. Starszaki sa juz bardzo samodzielne i maja swoje zajecia. Dzisiaj np Wiktoria jest u kolezanki, a Maks bawi sie z dwoma kolegami.
Zwykle dzien wyglada tak, ze wstajemy ok 6:30, budzimy dzieciaki, szykujemy sie do pracy. Niania robi dzieciom sniadanie i jedzenie do szkoly. Pozniej odwozimy dzieci i jedziemy do pracy. Wracamy zwykle po 16, we wtorki i czwartki czesto pozniej, czasami po 18. Po powrocie dzieciaki jedza obiad ( chyba, ze po drodze wpadlismy cos zjesc), odrabiaja lekcje, bawia sie. Kolo 18-19 kolacja, kapiel i ida do lozek, zasypiaja ok 20-21. Zosie kladziemy ok 20. Program dnia zmienia sie jesli ktores z nas ma dyzur ( wieczorami pod telefonem, takze zwykle jestesmy w domu. Nie mamy dyzurow razem.
Program dnia zmienia sie tez jesli ktores z dzieciakow jest chore. Starszaki choruja malo, Zosia niedawno zaczela chodzic do zlobka, wiec czesciej. Wtedy dzieci zostaja z niania w domu. Zwykle odwozimy i przywozimy my ( tez na zajecia pozalekcyjne), ale czasami robi to tez niania, dlatego wygodniej jest jesli masz prawo jazdy.
Niania dostaje 3200 kr kieszonkowego na miesiac + utrzymanie. Jest traktowana jak czlonek rodziny. Mamy liste zakupowa, na ktora wpisujemy potrzebne produkty. Robi to tez niania, takze ( w rozsadnym zakresie;) kawior codziennie raczej odpada, perfumy tez we wlasnym zakresie albo w ramach prezentu;)) nie ponosi kosztow codziennego zycia.
Niania jest objeta ubezpieczeniem zdrowotnym. Moze uczeszczac na kurs dunskiego ( oplacamy my) albo innego jezyka. Nie ingerujemy co niania robi w wolnym czasie, nie ma godziny policyjnej;)
Mieszkamy w ponad 200 m, parterowym domku na przedmiesciach Esbjerg.
Niania dostanie pokoj w czesci gdzie sa tez pokoje dzieci, bawialnia i lazienka. Z tej lazienki docelowo maja korzystac tez dzieci, ale na razie korzystaja glownie z naszej ( w naszej jest wanna;)).
Mamy polskie nianie od 2008 roku, zwykle sa u nas 1-2 lata. Nastepna nianie tez, najchetniej, zaprosilibysmy na minimum rok, najchetniej dluzej. Z wszystkimi nianiami utrzymujemy kontakt do dzisiaj.
Od niani oczekujemy przede wszystkim tego, ze bedzie energiczna, pracowita, odpowiedzialna, ale tez troche zwariowana;), z poczuciem humoru. Umiejaca dopasowac sie, ale tez umiejaca dac znac, jesli cos jej nie pasuje. Jezeli niania zdecyduje sie na nauke dunskiego, to w ciagu 1, 5- 2 lat mozna spokojnie osiagnac poziom umozliwiajacy szukanie pracy/ dalsze ksztalcenie sie.
Jezeli chcesz spedzic rok, lub dluzej w kraju Lego i Hamleta, nabrac dystansu do zycia w Polsce, zastanowic sie nad przyszloscia a jednoczesnie nie boisz sie nieco chaotycznego zycia w rodzinie z 3 dzieci, pracujacymi rodzicami i masa zwierzakow to zapraszamy;)
Pensja:
Lokalizacja: Esbjerg
Firma: Agencja Pracy Koncepcja
Oferta pracy Au pair - Esbjerg może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1866 razy | 08-04-2014