Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

ASHotelservice z Hamburga! Oszuści!

ASHotelservice z Hamburga! Oszuści!Przestrzegam przed podejmowaniem pracy proponowanej przez firmę ASH z Hamburga! oferują pracę dla sprzątaczek w hotelach na terenie Niemiec. Nie płacą za wykonaną pracę. Wymyślają okres próbny 2 dniowy za który oczywiście nie płacą a co ciekawsze często mówią że ktoś się nie nadaje. Umowa to jedna wielka parodia!!! 1/2 etatu a zapierdzielać trzeba jak by się pracowało na 3 etaty!umaowa taka to przykrywka pracy na akord!!!stawka jaką oferują jest żałosna coś koło 2euro za sprzątnięty pokój. Zlecają pracę w hotelach w których przełożeni traktują takie sprzątaczki jak śmieci! tak jest np w hotelu Sheraton w Essen. Panie sprawdzające czy pokoje są sprzątnięte potrafią rzucać w sprzątaczki brudnymi szmatami, wieszakami, a pani Dos Santos nawet koszem na śmieci!!!ASH oczywiście nie interesuje się tym, a gdy już takie coś się zdarzy poprostu osobę poszkodowaną zwalnia! co do zwalniania z pracy to dochodzi jeszcze chorowanie!!! zachorujecie, automatycznie jesteście wyrzuceni!!!! i zapomnijcie o zapłacie!!!JEŚLI WIĘC CHCECIE BYĆ WYKORZYSTANI , SPONIEWIERANI ORAZ PONIŻANI POLECAM WAM FIRMĘ ASH Z HAMBURGA!!
Pensja: jakaPensja?
Lokalizacja: nrw
Firma: ASH Hamburg
Kontakt
Oferta pracy ASHotelservice z Hamburga! Oszuści! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 1758 razy | 06-03-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.