Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

kolcia5210
kolcia5210
Pro-Force Recruitment LTD
Pro-Force Recr
juleczka888@wp.pl
juleczka888@wp
Wilczek91
Wilczek91
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Ankieter - Białogard

Ankieter - BiałogardInstytut badawczy poszukuje ANKIETERÓW- KONTROLERÓW JAKOŚCI DYSTRYBUCJI przy współpracy w ogólnopolskim projekcie realizowanym dla naszego Klienta. Praca polega na przeprowadzaniu krótkich (maksymalnie 2 minuty) ankiet w domach respondentów. Ilość ankiet do zrealizowania na tydzień nigdy nie przekracza 160. Ankiety realizowane są wyłącznie w czwartki na terenie Białogardu i okolic.
Wymagania:
Samodzielność,
Dobra organizacja pracy,
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
Dokładność
Sumienność
Umiejętność obsługi programu Excel na poziomie podstawowym
Niezbędne do pracy będą: dostęp do Internetu, cyfrowy aparat fotograficzny (może być aparat w telefonie), własny samochód (lub możliwość swobodnego poruszania się w terenie)
Mile widziane:
Status ucznia/ studenta,
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
Idealną pracę dodatkową
Umowę o dzieło
Pensja:
Lokalizacja: Białogard
Firma: IWD market research
Kontakt
Oferta pracy Ankieter - Białogard może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 3674 razy | 10-04-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.