Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Alicante praca przy pakowaniu cebuli oszustwo!

Alicante praca przy pakowaniu cebuli oszustwo!Uwaga na ogłoszenie o pracy w Hiszpanii Alicante przy pakowaniu cebuli. Wszystko na początku wygląda dobrze a gdy się chce dane firmy kobieta mówi, że wyśle smsem a sms nie dochodzi. Po rozmowie i uprzedzeniu wrednej baby o tym, że żadnych pieniędzy wcześniej nie wpłacę np. za kwaterę kontakt się urywa i wredna kobita już nie odbiera telefonów. I tak straciliśmy kasę za bilety:( Mamy nauczkę.
Pensja: 6.5 euro
Lokalizacja: Alicante
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Alicante praca przy pakowaniu cebuli oszustwo! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 3236 razy | 09-07-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ