Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

Agencja Zatrudnienia Silverhand

Agencja Zatrudnienia  SilverhandSilverhand jest uczciwą firmą. Pieniądze dostałem na czas, zakwaterowanie też było ok, kontakt z pośrednikiem oceniam również jako dobry, ponieważ często starał się on pomagać w trudniejszych sytuacjach, które się pojawiały.
Pensja:
Lokalizacja: Poznań
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Agencja Zatrudnienia Silverhand może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

~Gosc | Czytano 1959 razy | 05-03-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ