Strona główna >> Dania >> Dam pracę

8 monterów konstrukcji stalowych 55 zł/h netto Dania

8 monterów konstrukcji stalowych 55 zł/h netto DaniaUnique Minds jest firmą o międzynarodowym zasięgu dostarczającą kompletne rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Aktualnie do jednej z największych i najbardziej prestiżowych inwestycji budowlanych realizowanych na terenie Danii poszukujemy:

Brygady Monterów Konstrukcji Stalowych- ok 55 zł/h netto

Obowiązki:
Montaż konstrukcji stalowych według rysunku technicznego
Praca w 6-8 osobowych brygadach
Przestrzeganie przyjętych norm BHP, ustaleń i przepisów
Kontrola wykonywanych prac pod kątem wytycznych i dokumentacji technicznej

Wymagania:
Poszukujemy doświadczonej Brygady z Koordynatorem/ Brygadzistą z dobrą znajomością języka angielskiego lub duńskiego
Udokumentowane min.3 letnie doświadczenie na stanowisku Monterów Konstrukcji Stalowych w dużych projektach budowlanych
Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów konstrukcji stalowych
Uprawnienia UDT do obsługi podnośników nożycowcyh lub koszowych lub ich duński odpowiednik będą dodatkowym atutem
Gotowość do pracy na wysokościach
Rzetelność, zaangażowanie, dokładność oraz odpowiedzialność
Posiadanie ważnych certyfikatów bezpieczeństwa SCC, Safepass, CSCS, VCA etc. będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Atrakcyjna stawka godzinowa- 20#8364;/h brutto
Zatrudnienie na umowę o pracę na duńskich warunkach (w tym m.in. 37h tydzień pracy, liczne ulgi podatkowe)
Praca w wymiarze 45-50h tygodniowo (możliwe płatne nadgodziny)
Pokrycie kosztów zakwaterowania i transportu
Darmowe przeloty do Danii
Zatrudnienie od zaraz
Czas trwania projektu 12-19 miesięcy
Zjazdy do Polski co 6 tygodni na okres 2 tygodni

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, najlepiej w języku angielskim

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)#8221;.

Pensja: 20 Euro/h brutto
Lokalizacja:
Firma: Unique Minds
Oferta pracy 8 monterów konstrukcji stalowych 55 zł/h netto Dania może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

| Czytano 719 razy | 22-06-2017