Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

4 osob.gruoa 2 pary poszukuja pracy za granica bez języka

4 osob.gruoa 2 pary poszukuja pracy za granica bez języka4 osobawa grupa 2 pary poszukuje pracy za granica wiek od 25 do 37 lat. Zwinni pracowici zmotywaowani. Bardzo dobry jezyk angielski . Pracę moglibyśmy zacząc od końca czerwca w zależności od tego na kiedy byłby bus. Nie posiadamy auta ani prawajazdy.

Poszukujemy pracy z zamieszkaniem bez opłat przed czasem i z Państwa dojazdem do pracy.
Pracowaliśmy przy produkcjach , kontroli jakości , pakowaniu, stikerowaniu, przy pracach polnych , sadowych , kwiatach , warzywach owocach a także przy ciuchach w Holandii i Belgii.

Nasz nr telefonu 579201924

Interesuje nas praca stała lub sezonowa.
Zmotywowana młoda i energiczna grupa . Zapraszam do kontaktu .Wyjechać możemy w przyszłym tygodniu.
Pensja: 10
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy 4 osob.gruoa 2 pary poszukuja pracy za granica bez języka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

| Czytano 1020 razy | 23-06-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.