Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

25-latek (murarz) podejmie pracę w krajach Unii Europej

25-latek (murarz) podejmie pracę w krajach Unii EuropejMam 25 lat i kilkuletnie doświadczenie w pracy na budowach w Polsce i Hiszpanii.
Z zawodu jestem murarzem, ale więcej zajmowałem się pracami wykończeniowymi. Tynki, glazura, układanie płytek w basenach i na tarasach, układanie kamienia, wylewki, fundamenty, drobne prace z podłączaniem wody oraz prądu i wiele innych!
Posiadam prawo jazdy kat B i swój samochód.
Język hiszpański znam w stopniu komunikatywnym.
Jestem uczciwy, pracowity i dokładny. W świetnej kondycji fizycznej. Bez nałogów i bezkonfliktowy.
Mogę pracować na wysokościach.
Oczekuję poważnych ofert!
Marcin
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy 25-latek (murarz) podejmie pracę w krajach Unii Europej może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

marcintrybus513 | Czytano 1846 razy | 16-05-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ