Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

1800zl Grecja fryzjerki

1800zl Grecja fryzjerkiPoszukiwane fryzjerki z duzym doswiadczeniem ze zmajomoscia pelnego fachu fryzjerskiego i jezykiem angielskim .Oferowana praca w Grecji w duzej sieci salonow fryzjerskich.

Zapewniamy mieszkanie w pieknej dzielnicy Aten blisko morza.
Oferujemy pelne wyzywienie i dojazd do pracy .Ponadto zapewniamy letni urlop zwiedzajac piekne Greckie wyspy.Mile warunki pracy, pelne ubezpieczenie, praca stala , duze napiwki.Pelna nauka jezyka przez nauczycieli.
Pensja: 1800
Lokalizacja: Ateny
Firma: Joanna Magika Xierakia
Kontakt
Oferta pracy 1800zl Grecja fryzjerki może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1703 razy | 19-09-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.