Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

1500 euro netto ok.Wurzburg praca do 1 sierpnia dla Opiekunk

1500 euro netto ok.Wurzburg praca do 1 sierpnia dla OpiekunkPRACA DLA OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH DO OPIEKI NAD 89 LETNIM PANEM OD 1 SIERPNIA OK.WURZBURG

Stawka m-na 1500 euro netto .
Do opieki Pan 89 lat, 170 cm oraz 70 kg. Podopieczny ma problemy z poruszaniem się, niewydolność serca. Ma cewnik. Przyjeżdża do Pana Pflegedienst m.in do kąpieli, zabiegów medycznych itp. Pan wymaga pomocy asekuracji w czynnościach dnia codziennego. Jest otwarty, pełen humoru, lubi towarzystwo. Do dyspozycji opiekunki pokój z pełnym wyposażeniem oraz łazienka, dostępny internet wi-fi.
Dysponujemy również innymi zleceniami na terenie Bawarii począwszy od Wurzburg, Bad Neustadt poprzez Erlangen, Nurnberg, Ingolstadt, Monachium, Garmisch Partenkirchen i różne inne miejscowości mniejsze lub większe.
Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane pracą w charakterze opiekunki/a. Oferujemy sprawdzone miejsca, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy i pomoc koorydynatora.
Pensja: 1500 euro
Lokalizacja: Wurzburg
Firma: BluelineCare
Kontakt 4u
519 167 899
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


BluelineCare | Czytano 193 razy | 29-07-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ