Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

1450 euro netto dla Opiekunki z j.niemieckim

1450 euro netto dla Opiekunki z j.niemieckimFirma Blue Line poszukuje do pracy Opiekunki i Opiekunów Osób Starszych na terenie Niemiec. Współpracującym z nami osobom zapewniamy legalną formę zatrudnienia oraz kompleksową organizacją pobytu na terenie Niemiec.
Opis stanowiska
Firma Blue Line Care zatrudni opiekunkę osób starszych do opieki nad Panią 90 lat, 165 cm wzrostu oraz 60 kg.
Pani Margaret mieszka sama w pięknym domu z ogrodem w okolicach Wurzburga.
Pani wymaga pomocy i asekuracji w czynnościach dnia codziennego, porusza sie samodzielnie.
Lubi spędzać czas na tarasie, oglądać tv oraz wychodzić na spacery.
Lubi rozmawiać, jest sympatyczna i serdeczna.
Do dyspozycji opiekunki własny pokój oraz łazienka, dostępny intertnet wi-fi oraz rower, zakupy dostepne ok 10 min od domu.
2 godziny wolnego w ciągu dnia.
Raz w tygodniu podopieczną odwiedza syn z rodziną , wtedy to on przejmuje opieka nad matką.
WYMAGANIA:
dobra znajomość j.niemieckiego
doświadczenie w opiece
referencje lub dokumenty potwierdzające doświadczenie w opiece
dyspozycja na okres min. 6 tygodni
OFERUJEMY:
Pracę w pełni legalną+prywatną polisę ubezpieczeniową ERV
Wynagrodzenie za przepracowany miesiąc 1450 euro netto
Przejazd we dwie strony opłacony
Sprawdzone zlecenie na wymianę
Wyjazd od zaraz
W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub sms Opieka-oddzwonimy tel. 519 167 899
Pensja: 1450
Lokalizacja: Nurnberg
Firma: BluelineCare
Oferta pracy 1450 euro netto dla Opiekunki z j.niemieckim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 523 razy | 21-08-2019