Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Zieleń miejska praca na cały sezon 2017

Zieleń miejska praca na cały sezon 2017Euroservices Polska sp. zo.o. nr. cert KRAZ 1069 z wieloletnim doswiadczeniem w skutecznym kierowaniu pracowników do pracodawców zagranicznych.

Obecnie dla naszych klientów firm zajmujących się pielęgnacją terenów zielonych poszukujemy pracowników na stanowiska

pracownicy utrzymania terenów zielonych
okolice Breda

WYMAGANIA:
umiejętność sprawnego obsługiwania wszelkiego typu kosiarek
doświadczenie w pracach związanych z utrzymaniem terenów zielonych
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
prawo jazdy kat. B
dyspozycyjność do pracy na cały sezon, do około połowy 11.2017

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
strzyżenie trawy
podcinanie roślin, drzew
wszelkie prace związane z utrzymaniem terenów zielonych

OFERUJEMY:
pracę na cały okres wegetacji, do około 11.2017
holenderską umowę o pracę w CAO
tygodniowe wypłaty na konto walutowe
pracę w pełnym wymiarze tygodniowego czasu pracy
pomoc organizacyjną i logistyczną ze strony firmy
służbowe mieszkania w pełnym standardzie
służbowy transport do pracy
osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie cv na:

espradom@euroservices.com.pl
lub/i
biuroradom@euroservices.com.pl

z dopiskiem w tytule wiadomości: ZIELEŃ MIEJSKA

informujemy, że nawiążemy kontakt z wybranymi osobami

Prosimy o załączenie klauzuli:
#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)#8221;
Pensja:
Lokalizacja: Breda
Firma: Euroservices Polska
Oferta pracy Zieleń miejska praca na cały sezon 2017 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 427 razy | 26-05-2017