Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Zbrojarz betoniarz

Zbrojarz betoniarzNaszym Klientem jest uznana na rynku firma, z 50 letnią tradycją w produkcji budynków dla rolnictwa. Firma jest najważniejszym wykonawcą zbiorników żelbetowych w Europie.
Opis stanowiska

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za prace budowlane, przygotowanie prefabrykatów betonowych oraz montaż szalunków i zbrojeń.
Zakres obowiązków

Praca na budowie zbiorników żelbetowych i silosów dla rolnictwa
Przygotowanie szalunków
Przygotowanie zbrojeń i zalewanie betonem
Zalewanie stropów, budowa schodów

Wymagania

Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność montażu zbrojeń i przygotowania szalunków
Dobry stan zdrowia
Dobra znajomość rysunku
Mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego
Mile widziane osoby dysponujące własnym samochodem

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dieta tygodniowa w wysokości 289 #8364;
Pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vital)
Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 #8364;)
Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
Pracę w polskim zespole
Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: IPFrekrutacja
Oferta pracy Zbrojarz betoniarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

IPFrekrutacja | Czytano 452 razy | 19-09-2018