Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Zbieranie zamówień (Tilburg, Holandia)

Zbieranie zamówień (Tilburg, Holandia)AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Dla firmy zajmującej się składowaniem oraz pakowaniem produktów z siedzibą w Tilburgu (NL), poszukujemy kandydatów do prac logistycznych.

Obowiązki

#8226; Zbieranie zamówień przy użyciu skanera (przedmioty ogrodowe)
#8226; Inne prace magazynowe / rozładunek i załadunek
#8226; Praca na dwie zmiany

Wymagania

#8226; Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Oferujemy

#8226; Dobre warunki zatrudnienia w stabilnej firmie
#8226; Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń
#8226; Opieka polskojęzycznych koordynatorów w Holandii
#8226; Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 10, 18 Euro + urlopowe i wakacyjne + dodatek zmianowy
#8226; Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (w pełni wyposażone)
#8226; Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zorganizowaniem zatrudnienia dla Kandydatów

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres email: kontakt@ap-grupa.pl

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Uprzejmie informujemy że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie: Praca tymczasowa
Pensja: 10,18 Euro + pieniądze urlopowe i wakacyjne + 8,75% dodatku
Lokalizacja: Tilburg
Firma: apgrupa
Oferta pracy Zbieranie zamówień (Tilburg, Holandia) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

apgrupa | Czytano 377 razy | 27-04-2018