Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Zastępca Szefa Kuchni, Sous Chef

Zastępca Szefa Kuchni, Sous ChefSFS Poland działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Irlandia
Ilość wakatów: 5
Obowiązki:
-Koordynacja pracy zespołu kucharzy;
-Umiejętność delegowania obowiązków;
-Wyznaczanie kucharzy odpowiedzialnych za dane stanowisko;
-Motywowanie i wspieranie pracowników,
-Pełnienie obowiązków szefa kuchni (pod jego nieobecność);
-Asysta przy obsłudze dań głównych;
-Kontrola przygotowywania i wizualnej prezentacji posiłków;
-Monitorowanie utrzymania wysokich standardów jakości w kuchni;
-Kontrolowanie przestrzegania zasad dotyczących czystości, bezpieczeństwa i higieny;
-Więcej informacji, kliknij tutaj.

Wymagania:
-Co najmniej kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Sous Chef;
-Znajomość kuchni świata i różnorodnych technik gotowania;
-Dokładność, dbałość o szczegóły;
-Umiejętność pracy w zespole;
-Znajomość Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP);
-Dobra znajomość języka angielskiego;
-Pozwolenie na pracę w Unii Europejskiej;
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
-Własny samochód będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
-Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania;
-Pracę w renomowanej, odnoszącej sukcesy restauracji;
-Zakwaterowanie na koszt pracodawcy;
-Atrakcyjne zarobki (kontakt do konsultanta znajdziesz tutaj).
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Zastępca Szefa Kuchni, Sous Chef może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 592 razy | 07-09-2015