Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Żarów - pracownik produkcji (bezpłatny dojazd ze Świdnicy)

Żarów - pracownik produkcji (bezpłatny dojazd ze Świdnicy)HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.
Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji; praca od zaraz -Żarów (bezpłatny dojazd ze Świdnicy)

Zakres obowiązków:
- Praca przy linii produkcyjnej
- Montaż części
- Kontrola jakości wyprodukowanych elementów

Oczekiwania:
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Rzetelność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków
- Zdolności manualne
- Zaangażowanie

Oferta:
- Możliwość nawiązania stałej współpracy
- Możliwość zatrudnienia od zaraz
- Wynagrodzenie 2300 zł brutto + dodatek za brak absencji 120 zł brutto #8211; stawka ulega podwyższeniu po 3 miesiącach współpracy
- Umowa o pracę tymczasową podpisana z Agencją Pracy
- Praca w systemie czterobrygadowym
Pensja: 2300
Lokalizacja: Żarów, Świdnica
Firma: HRInvestment
Oferta pracy Żarów - pracownik produkcji (bezpłatny dojazd ze Świdnicy) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

HRInvestment | Czytano 3538 razy | 31-01-2018