Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Wykładanie towaru w supermarketach, Merchandiser

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:

Osoby do wykładania towaru na półkach w supermarketach.

MERCHANDISER

Miejsce pracy: okolice Amsterdamu
Region:
Holandia

Opis stanowiska:

  • wykładanie towarów na półkach zgodnie z etykietką umieszczoną przy polce;

  • przecenianie towarów, poprzez naklejanie odpowiednich naklejek;

  • dbanie o porządek na półkach (odkładanie produktów na właściwe miejsce, mocowanie poluzowanych przegródek, poprawianie cen, zbieranie pustych kartonów, folii);

  • dbanie o porządek na magazynie i chłodni (sortowanie pustych, separacja opakowań foliowych od kartonów i deponowanie ich);

Wymagania:

  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego lub holenderskiego;

  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach- mile widziane;

  • dobrej organizacji czasu pracy oraz zdolności pracy w szybkim tempie na samodzielnym stanowisku;

  • gotowość do pracy przez dłuższy czas, min. 6 miesięcy;

  • zaświadczenie o niekaralności;

Oferujemy:

  • przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawcą;

  • atrakcyjne zarobki -10,61 euro brutto / 1 h + 8% dodatku wakacyjnego

  • pracę na długi okres czasu;

  • możliwość awansu na wyższe stanowisko team leadera;

  • praca w sklepach dziennych i/lub nocnych + weekendy, praca po 6-8 godz. dziennie;

  • zakwaterowanie;

  • ubezpieczenie;

  • transport do/z pracy;

  • opiekę polskiego koordynatora;

  • dobrą atmosferę w pracy i na co dzień;

Pensja:
Lokalizacja: Okolice Amsterdamu
Firma: Time2work
Oferta pracy Wykładanie towaru w supermarketach, Merchandiser może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 379 razy | 25-05-2017