Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
ewcia29
ewcia29
szelag12
szelag12
zanetapatrzalek
zanetapatrzale
asia.a36
asia.a36
Aktualności

Najniższa krajowa 2018

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Norwegia >> Szukam pracy

Witam, szukam pracy przy stanach surowych budownictwie

Witam, szukam pracy przy stanach surowych budownictwieWitam, mam 31 lat, od 16 roku życia pracuję w budownictwie i szukam pracy z tym związanej, stany surowe itp.
Muruję, zbroję, betonuje, oczywiście czytam plany budowlane, bez względu czy to dotyczą rur, zbrojeń czy murów. Znam też się mniej lub więcej na pozostałych aspektach budownictwa, wykończeniach, ociepleniach, drobnej elektryce/hydraulice itd. A więc i jako konserwator/złota rączka dobrze bym się odnalazł.

W niemczech robiłem już w firmach budowlanych, najdłużej w firmie glatthaar fertigkeller, przy płytach i piwnicach z prefabrykatów. Chętnie podjął bym też współpracę na tak zwanym stażu, przy renowacjach zabytkowych budowli, mebli, aut, robieniu tatuaży. Gdyż jestem osobą uzdolnioną artystycznie i wysoce sprawną manualnie, co widać na zdjęciu. Proszę tylko o poważne oferty. Pozdrawiam Mateusz.
Pensja:
Lokalizacja: Wałcz
Firma:
Kontakt 4u
ktos431@gmail.com
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


piasek87 | Czytano 115 razy | 11-01-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2019 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica