Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Windykator (negocjator) terenowy

Windykator (negocjator) terenowyWOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE, LUBELSKIE

Oferta skierowana jest do osób, które chcą podjąć pracę na cały etat, jako windykator terenowy oraz dla osób, które chcą podjąć pracę dodatkową (mile widziani emerytowani pracownicy służb mundurowych).

Zakres obowiązków:
- terenowa windykacja należności produktów bankowych i leasingowych;
- windykacja bezpośrednia należności;
- monitorowanie nieterminowych płatności;
- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami;
- terminowe realizowanie wyznaczonych zadań;
- motywowanie klientów do zapłaty;
- sporządzenie bieżących raportów z przeprowadzonych działań w terenie.

Wymagania:
- minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie windykacji bezpośredniej (mile widziane osoby mające doświadczenie z windykacją należności produktów leasingowych oraz bankowych);
- umiejętność prowadzenia negocjacji z klientem "trudnym";
- asertywność i zdecydowanie w relacjach z klientami;
- dyspozycyjność;
- niekaralność;
- obsługa komputera oraz pakietu Office w stopniu umożliwiającym komunikację;
- umiejętność pozyskiwania i wykorzystywania informacji;
- prawo jazdy kat. B;
- posiadanie własnego pojazdu;
- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań, w tym zorientowanie na wynik.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego;
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy;
- elastyczny czas pracy;
- umowę zlecenie lub współpracy (po okresie próbnym możliwość podpisania umowy o pracę);
- ciekawą pracę w zespole ludzi posiadających wiedzę i doświadczenie;
- nie wymagamy prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres:
info@centrumwindykacji.eu

Szanujemy poświęcony czas wszystkich rekrutujących na ww. stanowisko. W związku z powyższym odpowiemy na każdą aplikację drogą elektroniczną, po dokładnym zapoznaniu się z nią. Informujemy jednak, iż kontakt telefoniczny nastąpi tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie do oferty oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Windykator (negocjator) terenowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5183 razy | 24-06-2014