Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Ustawiacz Wtryskarki

Ustawiacz WtryskarkiWamp;BS Doradztwo Personalne jest jedyną firmą w Europie specjalizującą się w rekrutacji wysoko wykwalifikowanej kardy Operatorów i Programistów CNC. Prowadzimy rekrutacje dla firm polskich i zagranicznych (głównie kraje Europy Zachodniej). Dla jednego z naszych Duńskich Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref: CNC/DN/15
Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska pracy:
-Ustawianie procesu wtrysku.
-Przezbrajanie maszyn oraz form.
-Dbałość o zgodność wyrobu z normami jakościowymi.
-Zapewnienie ciągłości produkcji.

Wymagania wobec kandydatów:
-Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe przy obsłudze wtryskarek.
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
-Umiejętność obsługi robotów.
-Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Pracodawca oferuje:
-Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych)
-Atrakcyjne wynagrodzenie.
-Zakwaterowanie.
-Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Ustawiacz Wtryskarki może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 708 razy | 21-08-2015