Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Tokarz/Frezer CNC - Fanuc

Tokarz/Frezer CNC - FanucPRAN 1223.
Dla naszego holenderskiego klienta, szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Venlo, Holandia

Obowiązki:
- obsługa i programowanie tokarek/frezarek CNC ze sterowaniem Fanuc
- w 80% jest to praca na tokarkach i w 20% na frezarkach
- praca w krótkich seriach

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze i programowaniu tokarek/frezarek CNC w systemie Fanuc
- mile widziane doświadczenie w programowaniu Cad/Cam
- dobra znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy i mile widziany własny samochód
- umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:
- stawka 13, 25 euro netto/h
- darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie
- możliwość przejścia na stały kontrakt
- pojedyncze pokoje
- pracę na długi czas
- opiekę koordynatorów

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pran
Oferta pracy Tokarz/Frezer CNC - Fanuc może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pran | Czytano 342 razy | 19-02-2020