Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Tokarz Frezer (Pracownik tymczasowy)

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację - czekamy na Ciebie!

Główne zadania:

  •  Praca na obrabiarkach i frezarkach konwencjonalnych :

  • Precyzyjna obróbka/ frezowanie metali o różnych rozmiarach,

  • Demontaż oraz ponowny montaż części,

  • Przygotowanie procesów obróbki skrawaniem: zapoznanie się z rysunkiem technicznym, szkicem, sporządzanie szkiców roboczych,

  • Dobór i przygotowanie narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania,

  • Wykonywanie na maszynach skrawających różnorodnych prac tokarskich i frezerskich m.in: toczenie powierzchni, roztaczanie otworów, przecinanie, nacinanie gwintów, frezowanie powierzchni płaskich, nacinanie kanałków,

  • Czyszczenie i konserwowanie maszyn i narzędzi do obróbki skrawaniem i stanowiska pracy.

  • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich: zapoznanie się z rysunkiem technicznym, sporządzanie szkiców roboczych, trasowanie, piłowanie ręczne i maszynowe, cięcie, wiercenie otworów, szlifowanie, gwintowanie, nitowanie, gięcie, kucie i prostowanie,

  • Dbanie o porządek na miejscu pracy.

Oczekiwany profil:

  • Doświadczenie w branży, szeroko rozumiana znajomość obróbki stali,

  • Konieczna znajomość j. francuskiego lub angielskiego,

  • Dobra kondycja fizyczna,

  • Prawo jazdy kat. B

Pracując z nami gwarantujemy:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony

  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto)

  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy)

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • przejazd do Francji

Pensja:
Lokalizacja: Tuluza, Miluza, Marsylia, Paryż
Firma: EcoJob Sp.z.o.o.
Oferta pracy Tokarz Frezer (Pracownik tymczasowy) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 793 razy | 15-11-2017