Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Tokarz / Frezer konwencjonalny

Dla naszego klienta, firmy działającej w branży offshore, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy we Francji na stanowisku:

TOKARZ/FREZER KONWENCJONALNY

Zadania:

  • Obsługa konwencjonalnej frezarki i tokarki;

  • Wykonywanie prac zgodnie z rysunkiem technicznym;

  • Kontrola jakości wytwarzanych elementów;

  • Dbałość o sprawny przebieg procesów obróbki.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe;

  • Mile widziane doświadczenie w branży stoczniowej;

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

  • Umiejętność dokonywania pomiarów;

  • Znajomość języka francuskiego bądź angielskiego;

  • Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej);

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Zakwaterowanie organizowane i dofinansowane przez Pracodawcę;

  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: zagranica@intemporis.eu lub poprzez przycisk Aplikuj.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Pensja:
Lokalizacja: Bretagne
Firma: In Temporis Polska
Oferta pracy Tokarz / Frezer konwencjonalny może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 567 razy | 21-07-2016