Strona główna >> Cypr >> Dam pracę

Tokarz CNC

Tokarz CNCHUMAN HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca
z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.
Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z Niemiec, szukamy osób gotowych objąć stanowisko:

TOKARZ CNC (Niemcy)
Miejsce pracy: Regensburg, Niemcy
Nr ref.: TCNC/JB/L

Opis stanowiska pracy:
-Praca na stanowisku Tokarz CNC
-Obsługa urządzeń tokarskich CNC
- obróbka elementów z aluminium i stali

Oczekiwania:
-Doświadczenie na stanowisku Tokarza CNC
-Dobra znajomość języka niemieckiego
-Znajomość praktycznych i technicznych aspektów zawodu
-Ukończone wykształcenia/ kursy w dziedzinie obróbki metali
-Posiadania Prawa jazdy kat. B i własnego auta
-Motywacja do podjęcia pracy za granicą
-Gotowość do wyjazdu quot;od zarazquot;

Nasz Klient oferuje:
-Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
-Ubezpieczenie, składki zdrowotne i socjalne
-Organizację zakwaterowania
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Możliwość nadgodzin

Osoby zainteresowane stanowiskiem pracy i spełniające kryteria prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na adres lublin@human-hunter.pl. W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.
Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182.
Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Tokarz CNC może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Cypr >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4893 razy | 28-04-2016