Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Tester Oprogramowania - Wrocław

Tester Oprogramowania - WrocławAgencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE DLA JEDNEGO Z NASZYCH KLIENTÓW POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

STARSZY TESTER OPROGRMOWANIA

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
-Projektowanie przypadków testowych
-Realizowanie testów
-Analiza wyników i raportowanie przebiegu prac testowych
-Współpraca z programistami
-Koordynowanie pracy zespołu testerów

Wymagania:
-Min. 3 letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji
-Wykształcenie wyższe techniczne
-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-Znajomość metodologii i jednego z narzędzi testowania (QuickTest, HP Mercury Quality Center, Mercury Loadrunner, WinRunner)
-Znajomość narzędzi do raportowania błędów (JIRA, FogBugz, Bugzilla)
-Mile widziany certyfikat ISTQB /ISEB

Oferujemy:
-Umowę o pracę na czas nieokreślony
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Prywatną opiekę medyczną, pakiet ubezpieczeniowy i socjalny
-Szkolenia zawodowe
-Elastyczny czas pracy

Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma: Koncepcja
Oferta pracy Tester Oprogramowania - Wrocław może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Koncepcja | Czytano 5145 razy | 28-01-2014