Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

Tester Oprogramowania

Tester OprogramowaniaProgresso, dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży AGD, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:
- Przeprowadzanie testów aplikacji i systemów oprogramowania:
- stress test, wydajnościowe, funkcjonalne - w różnych środowiskach (oprogramowanie wbudowane, PC)
- Tworzenie i uruchamianie skryptów testowych,
- Tworzenie raportów o błędach,
- Nadzór na dokumentacją techniczną,
- Współpraca z programistami, zespołami projektowymi

Wymagania
- Wykształcenie wyższe: Elektronika lub pokrewne,
- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata w zakresie kodowania i testowania aplikacji i oprogramowania dla systemów wbudowanych,
- Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- Znajomość języka programowania C,
- Znajomość struktury warstwowej oprogramowania, architektury AUTOSAR
- Znajomość narzędzi: Kompilator, Debugger, Vector Informatik (CANalyzer, CANoe, CANstress, CANape), CANTATA (lub pokrewne), Polyspace (lub pokrewne),
- Umiejętność tworzenia przypadków testowych w celu wykrywania słabych stron oprogramowania,
- Umiejętność tworzenia skryptów i programów/narzędzi w celu testowania wydajności modułów programowych i/lub automatycznej analizy dużych plików dziennika w celu wyszukania błędów oprogramowania
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
- Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
- Interesującą i rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku
- Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki
Pensja:
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Firma: Klient Progresso
Oferta pracy Tester Oprogramowania może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4445 razy | 21-07-2016