Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Telemarketer / Konsultant Call Center

Telemarketer / Konsultant Call CenterIFlexS jest miedzynarodową Agencją Pracy Tymzasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 237. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP  jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:

Telefoniczna sprzedaż książek i albumów
Aktywna sprzedaż produków
Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kilentem
Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania:

Dobra dykcja
Wysokie zaangażowanie i motywacja do pracy
Mile widziane osoby uczące się
Umiejętność budowania i utrzymania ralacji z kilentami
Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta lub/i sprzedażą mile widziane
Otwartość, komunikatywność

Oferujemy:

Umowę zlecenie
Pracę od poniedziału do piątku w godzinach 9 - 15
ATRAKCYJNY SYSTEM WYNAGRODZENIA !!!
Szkolenie wstępne
Pomoc menadżera projektu
Bardzo przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Oferta pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w tytule wpisując: Telemarketer / Koncultant Call Center

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie oświadczenia: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r. (Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926)".
Pensja:
Lokalizacja: Opole
Firma: IFlexS Sp. z o.o.
Oferta pracy Telemarketer / Konsultant Call Center może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4884 razy | 05-05-2015