Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Dam pracę

Telefoniczny Doradca Klienta

Telefoniczny Doradca KlientaManpower Polska Sp. z o.o. jest od 60 lat światowym autorytetem w dziedzinie doradztwa personalnego. Istniejemy w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Pomagamy w budowie dynamicznej struktury zatrudnienia, współpracując z firmami ze wszystkich sektorów. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412).

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Jeśli nie boisz się wyzwań i lubisz kontakt z ludźmi - aplikuj lub zadzwoń do naszego biura!!

Opis stanowiska:
- sprzedaż usług telekomunikacyjnych
- bieżąca obsługa klienta

Wymagania
- dyspozycyjność w godzinach 16:00 - 20:00
- wykształcenie minimum średnie
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętności sprzedażowe
- dobra dykcja
- sumienność i dokładność
- wytrwałość w dążeniu do celu

Oferujemy:
- ciekawą pracę, pełną wyzwać
- wynagrodzenie podstawowe plus prowizja
- możliwość rozwoju i szkoleń
Pensja:
Lokalizacja: Bydgoszcz
Firma: Manpower Polska
Oferta pracy Telefoniczny Doradca Klienta może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5757 razy | 24-10-2011