Strona główna >> Świętokrzyskie >> Dam pracę

TECHNOLOG w dziale kontroli jakości produkcji

TECHNOLOG w dziale kontroli  jakości produkcjiNasz Klient to uznany producent szerokiego asortymentu produktów piekarniczych i cukierniczych.
Aby sprostać rosnącemu wolumenu biznesu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nr ref. TP/PO/2014
Miejsce pracy: KIELCE
Zadania:
Organizacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjno-technologicznych oraz nieustanne ich doskonalenie
Opracowywanie norm i receptur na nowe produkty przy współpracy z pozostałymi pracownikami
Współpraca z działem sprzedaży i marketingu w zakresie dostosowania produktów do potrzeb rynkowych
Współpraca w zakresie wdrażania i tworzenia nowych wyrobów oraz udoskonalania istniejących asortymentów
Zarządzanie specjalistami d. jakości i pracownikami laboratorium
Nadzór nad tworzeniem specyfikacji produktów oraz surowców stosowanych w procesie produkcji
Badanie zużycia surowca wg wzorców laboratoryjnych
Usprawnianie obowiązujących systemów i procesów
Nadzór nad pozwoleniami i innymi kwestiami formalno-prawnymi związanymi z poprawnym funkcjonowaniem zakładu
Szkolenia pracowników dot. systemów produkcji i poszczególnych procesów produkcyjnych
Nadzór i kontrola nad pracą wykonywaną przez podległych pracowników
Oczekiwania:
Wykształcenie kierunkowe związane z technologią żywienia
Doświadczenie w branży spożywczej na analogicznym stanowisku
Znajomość procesów technologicznych
Znajomość prawa żywnościowego oraz systemów jakościowych typu: ISO 22 000, HACCP
Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Dobra organizacja pracy
Sumienność, dokładność, odpowiedzialność
Umiejętności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków oraz ich zastosowania w produkcji
Oferta:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, zmechanizowanej firmie produkcyjnej, stosującej nowoczesne maszyny i urządzenia
Motywujący pakiet: wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii, inne
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez bogaty, zróżnicowany zakres zadań oraz kompetencji, możliwość rozwijania się i pogłębiania wiedzy w zakresie technologii piekarniczej,
Narzędzia pracy
Osoby zainteresowane są proszone o przesyłanie CV na adres: k.poszewiecka@sferahr.pl wraz z podaniem numeru referencyjnego oraz klauzulą:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez SFERA HR Sp. z o. o.".
Pensja:
Lokalizacja: Kielce
Firma:
Oferta pracy TECHNOLOG w dziale kontroli jakości produkcji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Świętokrzyskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5361 razy | 07-07-2014