Strona główna >> Lubelskie >> Dam pracę

Technolog / Programista CNC

Technolog / Programista CNCAgencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.
Dla naszego Klienta branża przemysłowa ze Świdnika pilnie poszukujemy osoby na stanowisko : TECHNOLOG/PROGRAMISTA CNC nr ref: prog/tech/ŚWIDNIK

Obowiązki:
- Opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych dla narzędzi, części i złożeń, - Opracowywanie i wdrażanie programów na maszyny CNC (toczenie, frezowanie 3 i 5-osi), - Optymalizacja procesów produkcyjnych, - Dobór narzędzi oraz przyrządów produkcyjnych, - Zarządzanie programami CNC, - Nadzór nad dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną, - Nadzór techniczny nad procesem produkcyjnym, - Współpraca z klientami w zakresie produkowanych wyrobów

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne), - Doświadczenie minimum 3 lata pracy na stanowisku Programisty lub Technologa Maszyn CNC do obróbki metali w firmie produkcyjnej z branży lotniczej lub narzędziowej, - Umiejętność programowania maszyn sterowanych numerycznie (znajomość sterowników takich firm jak: Fanuc, Siemens, Heidenhain), - Znajomość procesów obróbki skrawaniem oraz produkcji narzędziowej, - Bardzo dobra znajomość programów CAD/CAM (preferowane środowisko NX 7, 5 lub wyższe), - Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, - Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
- Stabilną i interesującą pracę; - Atrakcyjne wynagrodzenie; - Rozwój kariery i kwalifikacji zawodowych; - Pracę w dynamicznym zespole

Oferta pracy stałej, nr licencji 1954
Pensja:
Lokalizacja: Świdnik
Firma: In Temporis Polska Biuro
Oferta pracy Technolog / Programista CNC może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Lubelskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5187 razy | 08-05-2015