Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

Technik VAG

Technik VAGJeden z wiodących w regionie serwisów samochodów osobowych poszukuje ciężko pracujących i zmotywowanych mechaników, najlepiej z doświadczeniem przy pracy w marką VAG lub podobną.
REKRUTACJA 01.12.2018 SOBOTA WARSZAWA
Obowiązki:
Serwis, naprawy mechaniczne
Min. podstawowe naprawy elektryczne
Diagnostyka komputerowa

Informacje o okolicy:
Piękna przyroda - góry, fiordy
Wiele atrakcji na spędzenie wolnego czasu
Bardzo doby i łatwy dostęp do lotniska

WYMAGANE KWALIFIKACJE:
Dyplom mechanika lub długoletnie doświadczenie zawodowe
Dużym atutem są szkolenia, kursy związane z wykonywanym zawodem z różnych marek
Mile widziane doświadczenie w pracy w autoryzowanych serwisach
Prawo jazdy: C i D (preferowane) - B (wymagane)
Znajomość języków: średniozaawansowany angielski - lub - komunikatywny norweski, szwedzki lub duński
Motywacja do pracy, samodzielności w pracy
Otwarty na pracę zmianową
Wysoka wydajność i jakoś w pracy
ZAPEWNIAMY:
Norweskie wynagrodzenie i świadczenia
Nadgodziny w pracy, możliwa zamiana na dni wolne
Dodatkowa wynagrodzenie za pracę zmianową
Kurs języka norweskiego - bezpłatny
Pomoc w pokryciu depozytu za mieszkanie
Pokrycie kosztów mieszkania - do pierwszej wypłaty
Pozwolenie na pracę, zezwolenie na pobyt, rejestracja podatkowa i ubezpieczenie
Poufność - nie skontaktujemy się z Twoim obecnym pracodawcą

Work Supply Poland
Certyfikat 8814

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Dawidworksupply
Oferta pracy Technik VAG może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

| Czytano 523 razy | 05-11-2018