Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Technik utrzymania ruchu maszyn przemysłowych

Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ, który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj.

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

 Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia (okolice Liege)

Obowiązki:

  • prowadzenie codziennej kontroli stanu technicznego, konserwacji oraz napraw stanowisk produkcyjnych (codzienne testy maszyn przed rozpoczęciem pracy, kontrola stanu noży w maszynach)

  • montaż lub demontaż maszyn przed lub po produkcji

  • przezbrojenia linii produkcyjnej, przygotowanie maszyn do następnego dnia (SEALPAC 750, A7, NUTRIPACK)

  • praca z maszynami firmy ETPACK i IDPACK

  • kontrola stanu sprężarek powietrza, sprężarek chłodniczych, maszyn znajdujących się na produkcji i w magazynie: drukarki, owijarki palet, krajalnice, wózki widłowe elektryczne lub ręczne oraz kontrola kotła olejowego pod względem ewentualnych wycieków lub nieprawidłowej pracy

  • kontrola temperatur panujących w pomieszczeniach

  • prowadzenie zapisu usterek i awarii wynikłych na linii produkcyjnej

  • utrzymanie stanów minimalnych części zamiennych

Wymagania:

  • zmysł techniczny i nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość mechaniki, elektryki, automatyki przemysłowej, pneumatyki

  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z współpracownikami

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

  • gotowość do pracy na 3 zmiany

  • własny samochód

  • mile widziane doświadczenie w branży agro-spożywczej

  • gotowość do przyjazdu na spotkanie rekrutacyjne do Krakowa lub Warszawy

  • min. komunikatywna znajomość języka francuskiego lub dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny! (do weryfikacji)

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)

  • długoterminowy kontrakt na terenie Belgii u sprawdzonego Klienta

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu

  • pomoc przy organizacji wyjazdu

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Interimax
Oferta pracy Technik utrzymania ruchu maszyn przemysłowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 576 razy | 19-10-2017