Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Technik utrzymania ruchu

Technik utrzymania ruchuOpis stanowiska:
praca w dziale okablowania
naprawy oraz konserwacja i utrzymanie maszyn
utrzymanie maszyn pod kątem hydrauliki, pneumatyki i mechaniki

Wymagania:
wykształcenie średnie techniczne
biegła znajomość języka angielskiego lub francuskiego
chęć do nauki języka holenderskiego
doświadczenie w mechanice przemysłowej- min 5 lat
umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i w grupie
kreatywność, pomysłowość
dokładność, precyzyjność
chęć uczestnictwa w szkoleniu
motywacja do pracy, zdyscyplinowanie
znajomość pojęć z zakresu elektryczności - mile widziana !

Oferujemy:

wynagrodzenie 17, 23 - 20, 28 #8364; brutto/h w skład którego wchodzi:
- stawka podstawowa 13.79 - 16.32 brutto/h
- dodatek wakacyjny w wysokości 15, 38% rocznych zarobków brutto
- premia roczna w wysokości 8, 33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku do czerwca kolejnego)
dodatek zmianowy 7%
dodatki żywieniowe 5.20#8364; za każdy dzień pracy
praca zmianowa
pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia
pomoc polskich koordynatorów

Dodatkowe koszty:

zakwaterowanie: 80 tygodniowo
Pensja:
Lokalizacja: Tielt
Firma: Link2
Oferta pracy Technik utrzymania ruchu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

| Czytano 663 razy | 08-09-2017