Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Technik Utrzymania Ruchu

Technik Utrzymania RuchuJesteśmy globalną firmą, aktywną w dziedzinie zdrowia, żywienia i materiałów. W fabrykach, centrach rozwoju oraz biurach handlowych mieszczących się w ponad 50 krajach na całym świecie zatrudniamy ponad 25 tys. pracowników, łączących ogromną wiedzę naukową z doświadczeniem biznesowym.
Ciągle poszukujemy sposobów pozwalających nam realizować misję, którą jest tworzenie lepszych warunków życia dla nas i przyszłych pokoleń. Wierzymy, że to co robimy ma sens!

Zadania:
-Zapewnienie sprawności technicznej maszyn w zakładzie produkcyjnym
-Usuwanie awarii maszyn oraz prowadzenie bieżących napraw w zakresie elektryki / automatyki / mechaniki / pneumatyki i hydrauliki
-Realizacja planowanych przeglądów , dozór nad podwykonawcami
-Diagnozowanie przyczyn awarii i przestojów maszyn, usuwanie przyczyn awarii i podnoszenie poziomu niezawodności maszyn w zakładzie
-Przygotowywanie i wdrażanie działań usprawniających (KAIZEN)
-Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami maszyn
-Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wymagania:
-Wykształcenie techniczne (min. średnie), preferowane o profilu: elektryk, automatyk, mechatronik, elektromechanik
-Min. 1 rok doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu lub w firmach o charakterze serwisowym
-Znajomość języka angielskiego umozliwiająca swobodną komunikację
-Doświadczenie w zakresie konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnej
-Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV
-Znajomość standardów GMP
-Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej
-Umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
-Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
-Stabilną pracę w rozwijającej się organizacji w oparciu o umowę o pracę
-Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
-Pakiet szkoleń i świadczeń pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie na życie, karta Sodexo, karta MultiSport)
Pensja:
Lokalizacja: Niepruszewo
Firma: DSM Nutritional Products
Oferta pracy Technik Utrzymania Ruchu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

| Czytano 3835 razy | 18-08-2017