Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Technik monter w dziale prototypów

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników.

Nasz klient należy do międzynarodowego koncernu z z branży automotive, zatrudniającego ponad 1600 pracowników w filiach na całym świecie. W zakładzie w Zedelgem (okolice Bruggii) 115 inżynierów zajmuje się testowaniem, rozwojem, prototypowaniem oraz wytwarzaniem wysokowydajnych systemów i układów przeniesienia napędu dla najwyższej klasy samochodów sportowych.

Dla powyższego klienta - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK / MONTER W DZIALE PROTOTYPÓW, Belgia

 Miejsce pracy: Zedelgem, Belgia

Opis stanowiska:

  • praca w dziale prototypów dużej firmy z branży automotive

  • montaż prototypów opracowanych produktów na każdym etapie rozwoju projektu

  • konstrukcja różnorodnych elementów, od zaworów hydraulicznych, podsystemów hydraulicznych i mechanicznych, aż po kompletne prototypy skrzyń biegów

  • kontrola jakości i podstawowa konserwacja montowanych elementów

  • rozwiązywanie problemów związanych z montowanymi podsystemami we współpracy z głównym inżynierem działu prototypów

  • praca na różnych liniach produkcyjnych

  • praca zmianowa

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie z zakresu elektromechaniki

  • kilkuletnie doświadczenie w branży automotive (mechanika, montaż, elektromechanika lub podobne)

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność posługiwaniem się kluczem dynamometrycznym

  • obsługa komputera

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • precyzja i dbałość o szczegóły

  • dyscyplina i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym, zaawansowanym technologicznie środowisku

  • wynagrodzenie 17,42-18,35EUR brutto/h w skład którego wchodzi:
    - stawka podstawowa 13.9427EUR-14.6901EUR brutto/h;
    - dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
    - premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego)

  • bony żywnościowe wartości: 6EUR za każdy dzień pracy (z czego 1,09EUR pokrywa pracownik)

  • dodatek zmianowy  10 i 20 % stawki podstawowej

  • możliwość pracy w nadgodzinach - płatne 150%

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Potrącane z wynagrodzenia:

  • koszty zakwaterowania: 80EUR/tydzień

  • ubezpieczenie 7,5EUR / miesiąc (opcjonalnie)

Pensja:
Lokalizacja: Zedelgem
Firma: Link2europe
Oferta pracy Technik monter w dziale prototypów może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 293 razy | 20-09-2017