Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Team Leader

Team LeaderDla Naszego Klienta, jednej z najnowocześniej zorganizowanych firm kapitału zagranicznego, ulokowanej w centrum Szczecina, do prężnie rozwijającego się działu oferującego bardzo ciekawe zadania i obowiązki, poszukujemy osób na stanowisko:
Team Leader
Miejsce: Szczecin

Zakres obowiązków:
- zarządzanie i rozwiązywanie bieżących problemów zespołu
- realizowanie strategii firmy
- dbanie o rozwój pracowników działu
- ścisły kontakt z zagranicznym oddziałem firmy
- ścisły kontakt z innymi działami i liderami zespołów

Wymagania:
- dobra znajomość (B2 #8211; C1) języka angielskiego #8211; warunek konieczny
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- doświadczenie pracy w SSC mile widziane
- znajomość pakietu MS Office
- wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

Oferta:
- praca w firmie będącej jednym z najlepszych pracodawców na świecie
- praca na cały etat w super lokalizacji (centrum Szczecina)
- możliwości rozwoju i związania się z firmą na dłuższy okres czasu
- dostęp do bogatego pakietu socjalnego: prywatna opieka medyczna, karta multisport, premie świąteczne, dodatki wakacyjne i inne
- przyjazna atmosfera pracy i współpracy

Pensja:
Lokalizacja: Szczecin
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Team Leader może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3254 razy | 05-04-2018