Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

TAPICER, Belgia

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - firmy produkującej materace, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca od zaraz!

Miejsce pracy: Belgia, Lokeren

Opis stanowiska: Praca przy produkcji łóżek boxspring (łóżka kontynentalne), zbijanie ram, tapicerowanie. Pracownik będzie pracował z pneumatycznym zszywaczem - pistoletem z zszywkami i za pomocą tego urządzenia będzie przyczepiał materiał do desek.

Wymagania:

- wykształcenie zgodne z profilem stanowiska
- przynajmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- doświadczenie w tapicerowaniu łóżek boxspring (łóżka kontynentalne)
- umiejętność obsługi pneumatycznego zszywacza
- znajomość j. angielskiego lub niderlandzkiego - mile widziana!
- własny samochód - mile widziany!

Oferujemy:

- wynagrodzenie: 10,80EUR/h brutto
- zatrudnienie na warunkach belgijskich
- pracę do końca października, z możliwością przedłużenia
- dodatek zmianowy w wysokości 6%
- premię wakacyjną
- bon żywnościowy w wysokości:
4,20EUR / dzień roboczy
- pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
- opiekę polskojęzycznego koordynatora po przyjeździe

Potrącane z wynagrodzenia:

- koszty zakwaterowana: 75EUR / tydzień
- ubezpieczenie: 7,5EUR miesięcznie

Pensja:
Lokalizacja: Lokeren
Firma: Link2europe
Oferta pracy TAPICER, Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 769 razy | 25-07-2016