Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Szwacz Szwaczka

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta- firmy produkującej materace- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SZWACZ/SZWACZKA, Belgia

Praca od zaraz!

Opis stanowiska:

Zatrudnione osoby będą pracować na przemysłowych maszynach do szycia typu Tape Edge. Do ich obowiązków należeć będzie szycie pokrowców na materace.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe

  • doświadczenie w pracy przy szyciu ciężkich materiałów na przemysłowych maszynach

  • mile widziane doświadczenie na Tape Egde

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • samodzielność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym

  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem

  • przyuczenie do wykonywanej pracy

  • wynagrodzenie w wysokości 13,77EUR brutto/h, w skład którego wchodzi:
    - stawka podstawowa 11,02EUR brutto/h
    - dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
    - premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),

  • bony żywnościowe 5,20EUR brutto / dzień pracy

  • pracę w godzinach 7.30-16.00 (w pt. do godz. 15)

Potrącane z wynagrodzenia:

  • koszty zakwaterowania: 80EUR/tydzień

  • koszty ubezpieczenia: 7,5EUR/miesiąc

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Link2europe
Oferta pracy Szwacz Szwaczka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 569 razy | 02-08-2017