Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
MILLSON Care
MILLSON Care
roman1977
roman1977
eric72
eric72
piotrek.g51
piotrek.g51
Aktualności

Najniższa krajowa 2018

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Niemcy >> Szukam pracy

Szukam pracy jako murarz, przy wyburzeniach lub jako sztukat

Szukam pracy jako murarz, przy wyburzeniach lub jako sztukatWitam, szukam pracy w europie, przy stanach surowych. Z budownictwem jestem związany od jakiś 15 lat, Czytam plany budowlane. Języki Niemiecki i Angielski w podstawach. Niestety brak prawa jazdy. Pisałem także o sztukatorstwie, gdyż jestem osobą uzdolnioną manualnie, więc bardziej niż budowanie wychodzi mi malowanie, rzeźbienie i tego typu prace. Jeżeli ktoś jest z państwa zainteresowany, to proszę o kontakt.
Pensja: Do negocjacji
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt 4u
+48730359026
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


piasek87 | Czytano 69 razy | 06-05-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2019 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica