Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Sztapler Dortmund, Hanower, Kassel

Sztapler Dortmund, Hanower, KasselISP instore solutions personnel gmbh jest jednym z wiodących dostawców usług HR na terenie Niemiec. Obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłwego wysokiego składu

okolice Hanoweru, Kassel i Dortmund

Oczekiwania:
#8226; uprawnienia do obsługi wózków widłowych
#8226; mile widziana znajomosc języka niemieckiego
#8226; dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy)
#8226; samodzielność, zaangażowanie podczas codziennej pracy i bardzo dobra organizacja pracy
#8226; znajomość systemów do zarzadzania gospodarką magazynową
#8226; umiejętności pracy pod presją czasu oraz ukierunkowanie na realizację celi

Obowiązki:
#8226; kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów
#8226; dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru z zamówieniem
#8226; wykonywanie rozładunku/załadunku aut
#8226; obsługa skanera

Oferujemy:
#8226; pracę na terytorium Niemiec w firmie o ugruntowanej renomie
#8226; zatrudnienie na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą
#8226; Terminową wypłatę wynagrodzenia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez firme ISP zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Pensja:
Lokalizacja: Hannover
Firma: ISP
Oferta pracy Sztapler Dortmund, Hanower, Kassel może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 492 razy | 04-12-2018