Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Szef ekipy

Szef ekipy

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą we Francji na stanowisku:

Szef ekipy (konstrukcje stalowe i drewniane)

Zakres obowiązków:

-Podział pracy i zarządzanie czasem podległej ekipy budowlanej;

-Nadzorowanie i prowadzenie montażu: konstrukcji stalowych, drewnianych, prefabrykatów z drewna i betonu, okładzin dachowych i elewacyjnych;

-Nadzorowanie prac z zakresu ciesielki, murarki i stolarki budowlanej;

-Kontrola poprawności wykonania prac.

Wymagania:

- Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych, drewnianych;

- Doświadczenie w kierowaniu ekipami budowlanymi;

- Znajomość języka francuskiego lub angielskiego umożliwiająca komunikację z pracodawcą na  miejscu;

- Umiejętność pracy z rysunkiem / dokumentacja techniczną i planami budowlanymi;

- Auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

-Stawkę godzinową (12,80 euro brutto/h) + dodatek żywieniowy (10,09 euro netto za każdy dzień roboczy);

-Premia końca misji (wypłacana w każdym miesiącu);

-Premia za mobilność;

-Dodatek amortyzacyjny;

-Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Pensja:
Lokalizacja: Vlamertinge
Firma: In Temporis Polska
Oferta pracy Szef ekipy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 425 razy | 05-12-2016