Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Super oferta dla AU PAIR w Irlandii - ok. 2 tyś. PLN/m-c

Super oferta dla AU PAIR w Irlandii - ok. 2 tyś. PLN/m-cBiuro Au Pair Koncepcja istnieje od 1994 roku. Wyróżnia nas długoletnie doświadczenie, stała i sprawdzona współpraca z zagranicznymi partnerami i rodzinami oraz 24 godzinny serwis, czyli wsparcie dla naszych podopiecznych przez cały okres pobytu u rodziny goszczącej. Posiadamy Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 1926.

Sprawdzona rodzinka z Kildare poszukuje au pair od września na rok. Kieszonkowe ok. 2tyś PLN /mc
Stanowisko: Au pair

Lokalizacja: Irlandia Kildare
Długość pobytu: od września 2013 na 10 mcy
Wiek dzieci: 3 ka dzieci : 5miesięcy , 2 i 4 latka

Rodzinka gościła dwie au pairs z Polski, które były bardzo zadowolone. W okolicy mieszkają inne au pairs z naszego biura,

We are a busy family, threechildren, Donnacha (4yrs) , Ailbhe (2 yrs) and a 5 months baby
I am a teaching principal and I work from 8 - 4.30. I love spending time with the children, gardening, walking and playing badminton. My husband works very hard and isn’t here at all during the day. . . sometimes he is home very late.
Your job is to care for the children, to ensure they are safe, happy and well. Along with this is some light house work e.g. hoovering, laundry, loading and unloading the dishwasher, giving the children snacks and lunch during the day, preparing veg. for dinner etc.
Donnacha is a busy little boy who loves being outside, he goes to school from9.20 - 2.00. Ailbhe is a very busy little girl who also loves being outside. Odhran is only 5 months old and is a very good little baby.
I was an au-pair myself many years ago and I understand what life can be like for you. We would like you to make yourself at home and help yourself in the kitchen. The pocket money is 100 euro a week paid on a Friday. Our last au-pair was very happy here and stayed an extra year as a result.
Looking forward to meeting you.

Obowiązki:
45 godzin, zabawa z dziećmi .Pomoc w obowiązkach domowych ( rodzina zatrudnia Panią do sprzątania)
Caring for children, during the week from 8.30 - 5.30. Playing with the children, bringing them for walks etc. giving the children their breakfast & lunch. light house work such as hoovering, laundry, washing up, ironing clothes. Two nights baby-sitting. Bringing Donnacha to and from school.

Wymagania:
Wg uregulowań prawnych wiek od 21 lat ( ze względu na przepisy dot. ubezpieczenia kierowców )
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w opiece nad dziećmi, poparte, co najmniej 2 referencjami. Referencje może wystawić np. sąsiadka, z której dziećmi wychodzisz na spacery lub spędzasz czas na placu zabaw.
Prawo jazdy

Oferujemy:
Rodzina goszcząca oferuje:
kieszonkowe 120 EURO /tydzień
Bezpłatne wyżywienie,
Bezpłatne zakwaterowanie
Możliwość uczęszczania na lekcje języka angielskiego
Pensja:
Lokalizacja: Kildare
Firma: Koncepcja
Oferta pracy Super oferta dla AU PAIR w Irlandii - ok. 2 tyś. PLN/m-c może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Koncepcja | Czytano 1241 razy | 28-07-2013