Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Stolarz meblowy / Monter

Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ, który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj.

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

 Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja

Obowiązki:

  • obróbka drewna różnego typu - praca na warsztacie

  • składanie, wycinanie i łączenie elementów meblowych

  • oklejanie materiałami z tworzywa sztucznego tzw. okleiną

  • montaż i wykańczanie mebli robionych na wymiar

  • obsługa maszyn CNC

  • praca na podstawie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

  • znajomość języka francuskiego na poziomie umożliwiającym samodzielną komunikację z klientem

  • biegłe czytanie rysunku technicznego

  • gotowość do pracy w terenie, jak i na warsztacie

  • dyspozycyjność do wyjazdu w przeciągu tygodnia od momentu akceptacji

  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B

  • własne auto do wyjazdu

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)

  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu

  • bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie

  • pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji

  • możliwość rozwoju zawodowego w perspektywie dłuższej współpracy

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Interimax
Oferta pracy Stolarz meblowy / Monter może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 313 razy | 09-08-2017