Strona główna >> Świętokrzyskie >> Dam pracę

Stolarz meblowy

Stolarz meblowyLIMNUSWORK jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 11690. Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Montaż mebli
- Prace stolarskie
- Obsługa maszyn stolarskich

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!)
- Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane kierunkowe
- Doświadczenie na stanowisku stolarz
- Umiejętność wykorzystywania narzędzi i maszyn do obróbki drewna
- Mile widziane prawo jazdy kat. B + własny samochód

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
- Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
- Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pomoc w załatwianiu formalności

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny (505576140, 518210342 lub 518203581) lub o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia.
W CV prosimy umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatam
Pensja:
Lokalizacja: Kielce i okolice
Firma: LimnusWork
Oferta pracy Stolarz meblowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Świętokrzyskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4793 razy | 14-05-2015